Bizimle iletişime geçin
Etkili zaman aşımı, üretken zaman
Bizim Videoyu İzleyin
Canlı Demo
TimeTec Çözüm Bırakın
broşür
TimeTec Leave'a Genel Bakış
Otomatikleştirin ve
Ayrıntı Ayrıntılarını Yönetin
Bırakın Basitleştir
Onay süreci
Check Check
Kolayca Dengeler
TimeTec Bırakma Yönetiminde Rahatlama Prosedürleri

TimeTec Leave, binlerce şirketten oluşan milyar dolarlık bir sektöre kadar 20 kişiden oluşan bir başlangıç ​​şirketinden olmak üzere her tür şirket için izin yönetimini yöneten bulut tabanlı bir sistemdir. TimeTec Leaves her şeyi yönetir aynısı. Sadece bir internet bağlantısına sahip olarak, izin başvurusundan onaylara ve çevrimiçi kayıt tutmaya kadar her şeyi kapsayan tüm izin işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Bununla birlikte şirketler, ülkelerinin çalışma yasalarına göre Ayrılma Politikaları üzerindeki kısıtlamaları bile ekleyebilir veya ayarlayabilir.

Hareket halindeyken bile uzmanlık için, sistemin Mobil Uygulaması akıllı telefonlarınıza ve tabletinize yüklenebilir ve yüklenebilir; böylece hem işverenler hem de çalışanlar, basılı formların uygulanması gibi herhangi bir manuel prosedüre bağlı kalmaksızın, talep edilen izin başvurusunu üstlenebilirler.

TimeTec Leave, daha iyi izin yönetimine yönelik yeni nesil bir çözümdür ve böylelikle şirketlere değerli zaman tasarrufu yapma ve gereksiz masrafları azaltma fırsatı sunar.

Şimdi Bırakma Çözümünün Rahatlığını Yaşayın!

TimeTec Leave'in artık resmi olarak başlatıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Çalışanlarınızı yönetme şeklinizi değiştirin ve izin yönetim sürecinizi otomatik olarak TimeTec Leave ile otomatikleştirin. Uygulamayı ve onaylamayı bırakmak için TimeTec App uygulamasını kullanın. Daha verimli bir işgücü yönetimi için izin yönetiminizi kolaylaştırın.


Giriş yapın
Zaten bir TimeTec hesabınız varsa, sadece TimeTec Leave çözümüne giriş yapın ve aktif hale getirin.
Kaydol
TimeTec'te yeni misiniz? TimeTec'e kaydolun Birkaç basit adımla ÜCRETSİZ için şimdi çıkın.

TimeTec Profili
Sizinle aynı dili konuşuyoruz
TimeTec 20 dilde mevcuttur; Web ve mobil uygulamada.
İngilizce • İspanyolca • Endonezya • Malay • Geleneksel • Basitleştirilmiş Çince • Tay • Arapça
Vietnamca • Portekizce • Hintçe • Japonca • Türk ve daha Alman • ...
Müşterilerimiz
Malezya
Malezya
Malezya
Malezya
Vietnam
Malezya
Malezya
Malezya
Blogdan
The Need to Change is the Need to Make Things Better

This was how I applied for leave just a short two years ago. It was a three-step process every time. First, I called the HR manager Liza to give me the update on my leave balance. Then, I filled, printed and submitted a pdf form to her for the CEO...

READ MORE
HR-ing in the Digital Era

AI, Big Data, cloud services, Internet of Thing - these are the latest buzzwords we’ve heard so much about lately. All these technology enhancements change the way organizations operate; where most systems are offered online, made transparent and...

READ MORE
İş Gücü Süresi ve Katılım Yönetimini İyileştirin

TimeTec Leave ile çalışanın iznini yönetmenin dışında TimeTec, TimeTec TA ile Zaman Katılım ve Çizelgeleme çözümü de sunuyor. TimeTec çözümü ile işinizde saat saati, izleme süresi ve değer süresi. TimeTec TA, daha etkin bir işlem için TimeTec Leave ile doğrudan bağlantılıdır.

Hem TimeTec TA hem de TimeTec Leave'a abone olduğunuzda özel indirim alın

TimeTec TA
Takımını Birlikte Tutmak

Çalışan profillerinizi bulut tabanlı bir araç olan TimeTec Profile ile merkezileştirin ve tüm diğer çözümleriniz boyunca aynı verileri TimeTec Profile'den kullanın. Çalışanlarınızın ayrıntılarını şimdi TimeTec Profilinde kaydetmeye başlayın.

TimeTec Leave ile kaydolduğunuzda ÜCRETSİZ TimeTec Profili alın

TimeTec Profili